Zde najdete některé moje výrobky

Všechny fotografie si můžete detailněji prohlédnout v sekci "VÝROBA" 


Lampy a svítidla

Lampy i svítidla vždy tvoří certifikovaný základ. Ozdobná část lampy je z recyklovaných materiálů, převážně PET lahví a gramofonových desek určených k likvidaci. Vše je zpracováno a zdobeno ručně. Do lamp lze použít výhradně LED žárovky!

"Na hladině"
"Dýňové slavnosti"
"Jezerní královna"
"Audrey Hepburn"
"Bodlák pro princeznu"
"Adéla"
"Inspirace z Ascotu"
"Plazivka flekatá"

Náušnice

Náušnice jsou také tvořeny certifikovaným základem. Jako každé mé výrobky jsou z recyklovaných materiálů. Převážně z obalů jogurtů a PET lahví, někdy z jiných plastových výrobků. Náušnice jsou velmi odolné a kdykoliv se můžou upravit.

Náhrdelníky

Náhrdelníky jsou také tvořeny certifikovaným základem. Jako každé mé výrobky jsou z recyklovaných materiálů. Převážně z obalů  jogurtů a PET lahví, někdy z jiných plastových výrobků. Náhrdelníky jsou velmi odolné a kdykoliv se můžou upravit.

Prsteny

Prstýnky jsou také tvořeny certifikovaným základem. Jako každé mé výrobky jsou z recyklovaných materiálů. Převážně z obalů jogurtů a PET lahví, někdy z jiných plastových výrobků. Prsteny jsou velmi odolné a kdykoliv se můžou upravit.

Náramky

Ke každému dvě fotografie!

Náramky jsou také tvořeny certifikovaným základem. Jako každé mé výrobky jsou z recyklovaných materiálů. Převážně z jogurtů a PET lahví, někdy z jiných plastových výrobků. Náramky jsou velmi odolné a kdykoliv se můžou upravit.

1
1
2
2
3
3

Můžete se podívat na můj Facebook